ВІДЕО контент рулить! 😍
Сьогодні вже кожен п’ятий пост в фейсбуці і кожен сьомий пост в instagram – відео-контент. Ролики, стрім і прямі ефіри сильніше втягують користувачів, ніж текстові та фото-пости.

2 мільйони відео-роликів публікується в соцмедіа щодня. Темпи зростання кількості відео-контенту не знижуються останні пару років, і це не дивно. З одного боку, цей тип контенту найбільш популярний серед користувачів соцмедіа – дивитися цікавіше, ніж читати. Прямі ефіри і стрім створюють ефект присутності і причетності, інформація у відео-форматі сприймається легше.

З іншого боку, тренд відео підтримують і самі соціальні мережі – приорітет в показі, пуші передплатникам про початок трансляції, автозапуск і інші особливості соцмереж стимулюють авторів, бренди і ЗМІ розміщувати саме відео-контент. Ще одним імпульсом популяризації відео стала «мобілізація» – виробництво відео-контенту сьогодні – це не дорогі студійні зйомки, а прості трансляції зі смартфонів. І якості мобільного інтернету, як правило, більш ніж достатньо для таких ефірів.

Якщо ви тільки плануєте почати працювати з відео-контентом – починайте сміливіше: вам вистачить камери смартфона і проста петличка мікрофона. Просування вашого відео соцмережі візьмуть на себе, а користувачі точно приділять більше уваги такому формату.

Головне – вибрати вірний майданчик під вашу тематику, так що не забудьте проаналізувати соцмедіа, перш, ніж почати, адже відео зараз набирає обертів в кожній мережі. Якщо потрібна допомога професійного рекламного агентства – то ласкаво просимо до нас.