Отже, сьогодні про додатки для користувачів  iPhone, з кожним роком їх стає все більше і більше. Якщо вам потрібно підвищити свій рівень продуктивності або вбити час на нудних лекціях – на просторі AppStore знайдеться додаток для будь-якої задачі. За останні 12 років користувачі бачили найкращі та найгірші з пропонованих додатків. Ось наш рейтинг  15 найкращих додатків для iPhone, які допоможуть вам у 2020 році.

 

 1. Viber

Усі його знають і він повернувся. На цей раз він входить у число улюбленіших додатків iPhone. Однак додаток пронизаний грошовими бар’єрами у вигляді стікерів, резервних копій.

 1. Fitbit

З цим додатком ви можете легко слідувати за своїми тренуваннями. Тут для користувачів є кілька заготовлених планів тренувань та плани харчування. Крім того, якщо ви будете підтримувати здоровий дух суперництва, ви можете порівнювати  результати своїх тренувань і спостерігати за результатами друзів.

 1. MyFitnessPal

MyFitnessPal – ще один фітнес-додаток, який дозволяє легко досягти своїх цілей. Додаток дозволяє вам підраховувати кількість калорій та перелік страв, які ви споживаєте протягом дням.

 1. Darkroom

Darkroom – додаток для редагування фотографій з чудовим дизайном та простим інтерфейсом. Ви можете редагувати свої фотографії, повністю за своїм розсудом і зберігати роботи одразу до галереї.

 1. PicsArt

PicsArt приніс із собою хороші новини для любителів редакцій фотографій. Цей додаток пройшов серйозну модернізацію і тепер має супер-простий інтерфейс, який дозволяє редагувати фотографії, створювати красиві колекції та багато іншого!

 1. Snapseed

Обожнюваний користувачами! Snapseed – додаток для редагування фотографій від Google, який пропонує безліч інструментів для редагування – безкоштовно. Ви зможете використовувати масу ефектів для створення вашої ідеальної фотографії.

 1. ImgPlay

У додатку можна створювати GIF-файли, живі фотографії, відео, фотографії та у режимі серійної зйомки. Крім того, найкраще в цьому запропоновано – це те, що дозволяє створити покадрову анімацію. Додаток безкоштовний, але щоб отримати до більше інструментів, він потребує оновлення до платної версії.

 1. Spotify

Цей додаток відомий своїм мінімалістичним інтерфейсом і свіжими підборками музики. Не кажучи вже про те, що Spotify – стрімінг-платформа, яка підтримує трансляції відео та подкасти.

 1. SoundCloud

Ще один додаток для iPhone, який стосується музики, це не що інше, як SoundCloud. SoundCloud є абсолютною класикою пропонує понад 180 мільйонів саундтреків. Крім того, ця програма дозволяє знаходити нову музику або завантажувати власну.

 1. Kindle Reader

Якщо ви прихильний читач і віддаєте перевагу відвідувати “свою бібліотеку” коли завгодно, то Kindle Reader – для вас. Ця програма перетворює ваш iPhone на справжню бібліотеку; ви можете знайти купу книг, які можна завантажувати та читати де та коли завгодно без зайвих перешкод.

 1. White Noise+

Якщо ви не хочете відволікатися на шум оточуючий вас – ця програма просто призначена для вас! White Noise + –  додаток, який зменшує неприємний шум вашого оточення та замінює його приємними звуками. Ви можете вибрати один з різних заспокійливих звуків і налаштувати рівень гучності відповідно до ваших уподобань.

 1. Netflix

Netflix –  популярний у всьому світі додаток для потокового відео, де ви можете знайти нові та старі шоу. Крім того, Netflix дозволяє досліджувати свіжі фільми та серіали, які є ексклюзивними для Netflix.

 1. YouTube

Якщо ми говоримо про додатки, які започаткували тенденцію ділитися відео онлайн, то YouTube отримає нагороду. На YouTube ви можете знайти будь-що від дитячих відео до серйозних політичних дебатів. І не кажучи вже про те, що YouTube завжди залишається улюбленим, оскільки він безкоштовний.

 1. TikTok

ТікТок здобув величезну популярність серед підлітків. Запис 15-секундних відеороликів із захоплюючими переходами, ефектами та звуками – це деякі функції, які роблять цей додаток улюбленим серед молоді.

 1. Facebook

Facebook до сих пір стоїть як додаток номер 1 в App Store. Це додаток, який посилив тенденцію платформ соціальних медіа. Навіть у 2020 році, схоже, ця програма не має наміру відступати від своєї позиції. У порівнянні з попередніми версіями, зараз у Facebook простий і швидкий інтерфейс, де все відбувається лише за кілька тапів.