Коли власники малого бізнесу починають свою справу, їх фокус, звичайно – в залученні клієнтів тут і зараз. Іноді вони думають, що просто пропонувати відмінний продукт або послугу – вже досить. Безумовно, без якісного продукту нікуди не виїдеш, а й не можна нехтувати маркетингом, в нашому випадку digital-маркетингом.

Які ж помилки вони допускають?

1️⃣ “Конверсії”
Звертають увагу на підписників і лайки, а не на конверсії .Стратегічно важливо сфокусуватися на зростанні конверсій вашого профіля. Конверсіями в даному випадку ми вважаємо цільові дії з боку користувача, які можуть привести до продажу: відвідування сайту, заповнення форм з контактами, цільові запити.

2️⃣ “Платна реклама”
Малий бізнес спирається на органічний трафік і не хоче витрачати гроші на платну рекламу. Органічний трафік є хорошим показником якості контенту. Проте, цього недостатньо для успіху і зростання продажів. Як і всі в бізнесі, ви повинні мудро інвестувати, включаючи і інвестиції в рекламу.

3️⃣“Дослідження аудиторії”
Малий бізнес не знає свою аудиторію. Перед початком рекламної кампанії, переконайтеся, що ви провели хоча б мінімальне дослідження і розумієте потенційного покупця. Демографія, інтереси, онлайн-поведінку, потреби і шлях прийняття рішення про покупку. Складіть портрет цільової аудиторії і чітко визначте, кому ви продаєте, в якій ситуації люди використовують ваш продукт, яку проблему він вирішує.

4️⃣ “Вибір соціальної мережі”
Малий бізнес хоче просуватися у всіх соціальних мережах одночасно. Вибір правильного каналу просування – вже половина успіху. Це також допоможе оптимізувати контент і залучати аудиторію, таким чином досягаючи ваших бізнес-целей.

5️⃣“SMM”
 У малого бізнесу немає стратегії просування в SMM. Як і великих брендів, у малого бізнесу повинен бути детальна (наскільки це можливо) стратегія просування, на основі якої ми щось робимо. Інакше всі дії будуть хаотичними і не принесуть результат.

6️⃣“Конкуренція”
Малий бізнес не звертає належної уваги на конкурентів. Вивчіть конкурентів до кінця з точки зору воронки продажів. Не тільки проаналізуйте їх спільноти, сайти і оффер, але і те, що відбувається після того, користувач перейде за посиланням по рекламі і залишить заявку.

7️⃣ “Результати”
Малий бізнес не вимірює і не аналізує результати. Навіть коли багато власників малого бізнесу починають перехід до digital-маркетингу та просування в соціальних мережах, вони, на жаль, як правило, забувають відстежувати, як виконується намічена ними стратегія.

Тільки за умови постійного моніторингу та вимірювання даних, ви зможете зрозуміти, які методи просування є оптимальними. Лише оперуючи реальними даними, а не трендами і інтуїцією, ви досягнете бізнес-цілей. Digital-маркетинг для малого бізнесу – критично важливий інструмент збільшення продажів.