Якою була доля вашого останнього смартфона? Збирати пил серед сипучих батарей та інструкцій? Можливо, ви подарували його, або ж забули про бідолаху?

Як би не було, перед тим як ви вирішите позбутися старого смартфону, варто подумати, адже в ньому ще багато життя і це може заощадити гроші. Ваш старий Android-телефон або iPhone можуть набувати багато різних форм, і більш того, їх призначення можна змінювати ще багато років, поки вони остаточно не розіб’ються, або всесвіт не досягне стану ентропічної теплової смерті – залежно від того, що станеться раніше.

Оскільки все більше і більше людей переймаються щодо впливу на навколишнє середовище, таким чином ви також можете докласти зусиль, щоб врятувати планету. 

Ось кілька способів, щоб дати старому телефону перепустку у нове  життя :

 

1.Перетворіть його в відео регістратор

 

Відео регістратори  зросли в популярності протягом останніх кількох років, і не без причини. Вони надають незаперечні докази для страхових претензій як водіїв, так і велосипедистів, а іноді фіксують шалені події, як метеори, що пролітають по небі або падаючі дерева.

Якщо ви вирішили подарувати нове життя староив Android телефону, то AutoBoy Dash Cam – надійний вибір. Він автоматично видаляє непотрібні старі записи і вміє розпізнавати аварійні ситуації. Ви також можете налаштувати його на створення резервної копії відео на YouTube. Додаток здатний  працювати у фоновому режимі, що вдвічі збільшує ефективність вашого нового відео регістратора.

 

Еквівалент цього додатка на платформі  iOS – Smart Dash Cam – схожий, хоча він не підтримує фонове записування, тому ви не зможете користуватися  будь-якими іншими програмами під час руху.

Майте на увазі, що вам також потрібно буде придбати кріплення для смартфона і мати якийсь спосіб зарядити телефон у вашому автомобілі. Якщо вам бракує USB- порту, в інтернеті ви зможете знайти купу дешевих адаптерів.

 

 

2.Слідкуйте за своєю маленькою дитиною

 

Звичайно, ви можете придбати дорогу “відеоняню”, але навіщо це робити, коли у вас є запасний кишеньковий комп’ютер із вбудованою камерою та мікрофоном?

Cloud Baby Monitor (доступний на iOS та Android) –  додаток, який буде транслювати  вашого маля на будь-який інший пристрій.

Він оснащений функціями, включаючи шифрування конфіденційності, короткий зміст режимів сну, миттєві сповіщення про звук та рух, двостороннє спілкування, регулювання світла для видимості, вбудовані колискові звуки тощо. На жаль, голодні роти автоматично не годує, але хто знає що може принести майбутнє оновлення.

3. Захистіть свій дім

 

Спосіб схожий на попередній. Тут ви також зможете використовувати старі телефони, але вже для створення повноцінної системи захисту оселі.

Додаток Alfred Home Camera Security – доступний для iOS та Android – використовує можливості камери та мікрофона вашого телефону, забезпечуючи спостереження за вашою оселею та доповнюючи автоматичні сповіщення про виявлення будь-яких вторгнень.

У додатку є функції, схожі з пунктом 3, за винятком колискових пісень, що заміщується звуками для відлякування потенційних зловмисників або допитливих білок при двосторонньому спілкуванні та / або сигналу тривоги.

 

4.Досліджуйте глибини

 

Звичайно, ви можете витратити сотні на вибагливі екшн-камери, але для басейнів і снорклінга є набагато дешевший варіант – водонепроникний чохол для телефону.

Ви можете забрати YOSH IPX8 менше ніж на десять долларів.  Він умістить пристрої з екраном до 6,8 дюймів, повністю захистить їх від потенційної загибелі у глибоких водах. 

 

Ви не зможете керувати елементами сенсорного екрану, коли ви повністю занурені, але майже кожен пристрій дозволяє керувати кнопкою затвору камери за допомогою натискання регуляторів гучності, що є ідеальним рішенням.

 

5.Отримайте настільного помічника

 

Якщо ви шукаєте смарт-помічника як Alexa або Google Home, ви можете придбати, як-от Amazon Echo Show 5 – або просто використовувати свій старий телефон. Візьміть док-станцію, залиште в ній телефон  та бум – у вас на руках є штатний помічник.

 

Ви зможете отримати Siri, Alexa, Google Assistant і навіть Кортану. Інформація про погоду, новини, радіошоу, записи в календарі, музика та багато іншого вам гарантовано. І все це лише по голосовій команді. Для найкращих результатів радимо підключитися до колонки, щоб ви могли чітко чути усе незалежно від вашого розташування у оселі.

У старих телефонах, швидше за все, є AUX-порт, що полегшить роботу з колонкою, але якщо ваші динаміки мають Bluetooth,  вам нема про що перейматися.