Дослідження: Куди переносять свої сайти користувачі великих CMS?

 

Якщо ви вирішили оновити або побудувати свій сайт і розглядаєте питання вибору оптимальної платформи для цього, вам на поміч поспішають  десятки платних та безкоштовних CMS, а також конструктори сайтів. Вони пропонують своїм користувачам різні можливості та ексклюзивні інструменти. 

 

Кожна платформа має свої переваги, їх можна розглянути і, зважаючи на ваши потреби, вибрати найкращу для ваших вимог. Але, якщо подивитися на статистику, то цифри говорять самі за себе.

Абсолютним лідером за кількістю сайтів є WordPress – 516 498 унікальних веб-сторінок підтримує ця платформа. Кількість сайтів на ньому більш ніж в три рази перевершує своїх найближчих конкурентів «1C-Бітрікс» і Joomla! .

На кожному з них розташовується близько 142 тисяч сайтів.  Далі йде MODX, число сайтів на ньому досягає 50 тисяч.  Потім маємо Drupal і OpenCart. Сайтів на кожному з них близько 33 тисяч. Але так як дочірній проект OpenCartocStore налічує 20 тисяч сайтів, можна сказати що OpenCart займає 4 місце за кількістю сайтів загалом. 

Решта CMS сильно відстають від лідерів списку.

 

Платформи Drupal, Joomla, WordPress, ModX, OpenCart, і багато інших відносяться до категорії “OpenSource”: їх копії поширюються вільно через Інтернет, вихідний код доступний для коригувань, оптимізації та інших поліпшень.

WordPress – недосяжний рекордсмен?

За останні півроку, кількість сайтів на WordPress все зростає. З огляду на те, що дочірній проект WordPress – WooCommerce успішно розвивається на ринку і входить в десятку CMS з найбільшою кількістю сайтів, можна сказати, що у більш слабких платформ немає шансів на боротьбу за першість в найближчому майбутньому. Майже справжня монополія!

 

Відповідаючи на питання «на якій платформі створити сайт», слід попередньо оцінити зручність управління і наповнення контентом. Регулярність оновлення даних – одне з ключових вимог до якісної інтернет-проекту. Краща платформа для сайту повинна вибиратися, виходячи з потреб кожного конкретного проекту, з урахуванням його індивідуальних параметрів і маркетингових завдань.