Новітній спосіб реклами

Технології АІ стрімко розвиваються і в поєднанні з Streaming Video Ads піднімають ефективність реклами в цифровому відео. Розроблені технологічною компанією RTB House на базі технологій штучного інтелекту і методу Deep Learning, Streaming Video Ads демонструються користувачам при перегляді цифрового відео.

Що ж воно таке?

Streaming Video Ads – реклама на основі відео, націлена на «холодних» користувачів в верхніх рівнях воронки продажів, що не взаємодіяли (або мало взаємодіяли) з брендом раніше. Створений на основі відео, наданого компанією-рекламодавцем, і рекомендацій на базі технологій штучного інтелекту, цей рекламний формат гнучко підлаштовується до результатів історії пошуку та поведінки користувача в мережі.

Персоналізовані повідомлення, які з’являються у відео і відповідають пошуковим запитам конкретного користувача, автоматично створюються алгоритмами Deep Learning на основі аналізу даних користувача і його поведінки в мережі. Наприклад, якщо чоловік шукав раніше взуття для тренувань бренду Adidas, то йому будуть демонструватися брендингові Streaming Video Ads, що включають спецпропозиції по чоловічого взуття інтернет-магазину Adidas.

Якщо даний користувач не входить в число відвідувачів інтернет-магазину, то список демонстрованих пропозицій в Streaming Video Ads формується на підставі даних релевантних користувачів, вже контактували з цим магазином, за принципом Look-a-Like.