Chrome тепер може знаходити вкрадені паролі на Android та iPhone

Google також підтримує ідею Apple полегшити зміну паролів.

 

Chrome, що працює на вашому смартфоні, тепер може перевірити, чи не було зламано ваші паролі. Раніше ця функція працювала на персональних комп’ютерах, але тепер працює і на телефонах Apple iPhone та пристроях Android від Google, оголосила компанія.

Ця функція надсилає імена користувачів та паролі на сервери Google, щоб перевірити, чи не вкрали їх. Сам Google не може бачити ваше ім’я користувача або паролі, лише перевірити те, чи відповідають вони тим, які були скомпрометовані.

Перевірка паролів від Google, яка з’являється з випуском Chrome 86, працює лише в тому випадку, якщо ви використовуєте Chrome для зберігання своїх паролів. Але рішення також вбудоване в сторонні менеджери паролів, такі як 1Password, та браузери, такі як Mozilla Firefox, Apple Safari та Microsoft Edge.

 

Chrome переважає у використанні браузерів, а інші браузери, такі як Brave, Samsung Internet, Opera та Vivaldi, створені за допомогою механізму браузера Chromium з відкритим кодом Google. Це у свою чергу означає, що Google, безперечно, дуже міцно тримає неосяжний Інтернет у руках.

 

Chrome 86 на iOS також додасть підтримку захисту, яку вже має Chrome для Android, крок біометричної аутентифікації – “дотик для заповнення”, необхідний перед тим, як браузер автоматично заповнить ваші імена користувача та пароль на веб-сайті.

А також, оновлений браузер додає до пристроїв Android опцію, яка називається “Покращений безпечний перегляд”, призначений для зменшення кількості фішингових атак з метою викрадення облікових даних – вашого імені користувача та пароля або іншої конфіденційної інформації.

Якщо ви увімкнете цю функцію, браузер буде надсилати переглянуть дані в режимі реального часу на сервера Google, якщо ви увійшли в систему. Це дозволить відбивати швидкодіючі атаки, які можуть уникнути звичайного списку заблокованих веб-сайтів Chrome, який оновлюється кожні 30 хвилин. Це також дозволяє Google перевіряти наявність проблем, пов’язаних із безпекою інших служб, таких як Gmail і Google Workspace, нову назву інструментів Google для підвищення продуктивності.