Концепт з ТВ-Шоу стає реальністю

Компанія Google створила новий додаток під назвою Task Mate. Воно частково нагадує Google Opinion Rewards, але виглядає більш складним. В даний час проходить закритий бета-тест.

Фактично, Google Opinion Rewards пасивно задавав питання, ґрунтуючись на нещодавніх покупках або останньому використаному продукті Google (таких як Gmail, Google Assistant і YouTube). В обмін на відповіді користувачі отримують бонуси в Google Play, які можна використовувати для оплати додатків або підписок Play Store.

 

Про Task Mate

Task Mate йде на крок далі. Додаток пропонує користувачам виконувати більш складні завдання в обмін на грошову винагороду.

Зараз додаток доступний тільки крізь запрошення в регіоні Індії, а завдання можуть бути, наприклад такі: сфотографувати найближчий ресторан, дати відповідь на питання для перевірки перекладів з англійської мови на хінді. Існують «польові» і «сидячі» завдання, останні можна виконувати вдома. Користувачі можуть отримувати винагороду, записуючи пропозиції або розшифровуючи речення, що допоможе Google зрозуміти нюанси вимови англійської мови індійськими носіями.