Оновлення Chrome та WebView має вирішити проблеми

 

Google заявив, що проблему, яка спричинила збій Gmail та інших програм Android для деяких людей у ​​понеділок, було вирішено. Проблема, виникла через помилку в попередній версії системного компонента Android System WebView, який дозволяє програмам Android відображати веб контент.

Технічний гігант підказав як виправити проблему: потрібно перейти до Google Play і оновити Android System WebView разом з Google Chrome.

Кроки, викладені Google:

1. Перейти до програми Play Store
2. Знайти систему Android WebView
3. Вибрати опцію «Оновити»
4. Повторити кроки для Google Chrome

Проблеми з Gmail та іншими програмами для Android почали з’являтися у понеділок вдень і тривали приблизно сім годин, згідно з інформаційною панеллю стану Google для Gmail. Багато людей зверталися до Twitter та Reddit, щоб повідомити про проблеми з програмами Android, зокрема власникb телефонів Samsung та Pixel серії.

“Ми просимо вибачення за незручності та дякуємо за терпіння та підтримку”, – сказав Google у остаточному оновленні на інформаційній панелі стану Gmail. “Будьте впевнені, що надійність є головним пріоритетом у Google, і ми постійно покращаємо систему, щоб вдосконалити її”.

Поки Google вирішував проблему, деякі люди виявили, що видалення помилкової версії WebView надало тимчасове рішення. Акаунт підтримки Samsung у Twitter навіть пропонував це людям у коментарях.

Якщо ви використовували цей “обхідний шлях”, чекаючи поки Google вирішить проблему, вам слід перевстановити WebView, щоб відновити повну функціональність вашого телефону, а також оновити Chrome. Постійне оновлення програм важливо для отримання останніх оновлень безпеки.