Google підтверджує, що цільова рентабельність рекламних інвестицій та цільова CPA не зникнуть, а будуть згруповані в межах інших стратегій призначення ставок. Ось як ви можете продовжувати їх використовувати.

 

Минулого місяця публікація в блозі розробників Google про оновлення стратегії призначення ставок викликала суперечки, коли її неправильно розтлумачили.

Сьогодні вранці Google підтвердив, що припускали у сфері PPC: стратегії призначення ставок не зникають, швидше інтерфейс користувача Google Ads отримує невеликий фейсліфт.

 

З цією зміною, те, що рекламодавці називають цільовою CPA та цільовою рентабельністю рекламних інвестицій, буде згруповано відповідно до стратегій призначення ставок “Максимізуйте конверсії” та “Максимальна цінність конверсії”.

Google підтвердив, що машинне навчання, яке забезпечує стратегію призначення ставок цільової CPA та цільової рентабельності інвестицій у рекламу, не зміниться. Стратегії призначення ставок і надалі діятимуть так само, як і раніше, але спосіб налаштування дещо зміниться.

 

 

Як встановити стратегію призначення ставок цільової CPA

Після оновлення інтерфейсу, рекламодавці, налаштовуючи цільову CPA, матимуть обрати “Максимізувати Конверсії”. Вибравши “Максимізувати Конверсії”, з’явиться можливість встановити цільову CPA.

Коли цільова CPA встановлена, стратегія призначення ставок діятиме так само, як і цільова CPA. Цільова CPA буде необов’язковою.

 

Як встановити цільові стратегії призначення ставок ROAS

Рекламодавці, які налаштовують стратегію призначення ставок “Цільова рентабельність інвестицій у рекламу”, повинні вибрати “Максимальна цінність конверсії”. Необов’язковим буде встановлення цільової рентабельності інвестицій у рекламу.

Рекламодавці, які використовують налаштування цільової рентабельності інвестицій у рекламу, можуть розраховувати, що стратегія призначення ставок функціонуватиме так само, як і зараз. Рекламодавці, які відмовляються від встановлення цільової рентабельності інвестицій у рекламу, фактично використовуватимуть вже існуючу стратегію призначення ставок із збільшенням вартості.

 

Навіщо зміни?

Google відповів, що метою цієї зміни було збільшити ясність для рекламодавців. Google отримував відгуки про те, що рекламодавцям не завжди було зрозуміло, яку стратегію призначення ставок слід використовувати, і сподівається, що ця зміна спростить систему.

 

Чого очікувати?

Google планує розпочати випуск оновлень протягом наступних тижнів. Тим часом рекламодавці можуть вибрати стратегію призначення цільової CPA та цільової рентабельності інвестицій у рекламу, але, коли зміна буде внесена, ці параметри не відобразяться в інтерфейсі. На той момент рекламодавці повинні виконати перелічені вище кроки для встановлення цих стратегій.

Зрештою, Google ефективно перенесе існуючі цільові CPA та цільову рентабельність інвестицій у рекламу, щоб ефективно збільшити кількість конверсій і максимізувати стратегію призначення ставок ROAS. Google підтвердив, що вони попередньо повідомлятимуть рекламодавців перед автоматичним переходом кампаній до нових стратегій.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку підтримки.