Анонс від Google – нові функції для реклами додатків. Дізнайтеся більше про таргетінг пристроїв, нові параметри атрибуції та покращення користувацького досвіду!

 

Дослідження Google показують, що 63% споживачів продовжуватимуть шукати найкращі з додатків навіть після того, як умови пандемії зникнуть. Більше того, 75% споживачів частіше купують у брендів, додатки яких дозволяють швидко здійснювати транзакції.

Щоб допомогти рекламним кампаніям додатків охопити більше потенційних користувачів, Google створив кілька нових способів охопити більше потенційних клієнтів та оптимізувати свої кампанії.

 

З нового: розміщуйте рекламу додатків на платформі ПК

Кампанії для додатків можуть запускатись у Пошуку Google, YouTube, Google Play, Discover та понад трьох мільйонах інших сайтів та додатків, коли раніше їх показували лише на мобільних пристроях.

Тепер рекламодавці, орієнтовані на користувачів Android, зможуть охопити потенційних клієнтів як на настільних, так і на мобільних пристроях, як у настільній версії SERP, так і в GDN.

 

Все ж, рекламні оголошення додатка будуть посилатися на веб-сайт магазину Google Play для настільних комп’ютерів, магазин дозволить користувачам встановлювати додаток безпосередньо на пристрій, пов’язаний із їхнім обліковим записом Play.

З червня кампанії додатків для Android автоматично увійдуть до сфери ПК, тому рекламодавцям не потрібно нічого робити. Також, вони зможуть контролювати ефективність нової сфери в розділі пристроїв, як і будь-яку іншу кампанію.

 

Створюйте власні події в додатку через Google Analytics

Аналіз ефективності роботи додатку, який покладається на можливість налаштування подій у програмі є важливим для більшості кампаній додатків. Раніше, у Firebase для створення власної події в додатку вимагалося кодування та оновлення програми, наприклад: відстеження замовлень, коли люди завершують покупку.

Зараз, Google оголосив, що створення та модифікація подій будуть можливі в інтерфейсі Google Analytics – без необхідності додаткової роботи.

гугл_аналитика

Рекламодавці більше не потребуватимуть допомоги розробника для створення подій або коригування існуючих подій.

Спрощення Deep Linking

Дослідження додатків від Google показали, що 74% споживачів, ймовірно, будуть лояльними до бренду, якщо додаток бренду є “безшовним і простим у використанні”.

*”Deep-Link” – посилання, що веде до мобільного додатку.

Щоб полегшити рекламодавцям впровадження deep-link, Google оголосив інструмент перевірки таких посилань. Інструмент, який допоможе рекламодавцям перевіряти посилання для всього свого додатка Android. Використовуючи цей інструмент, рекламодавці зможуть надсилати та завантажувати детальний звіт, який містить усі перевірки, які виконував інструмент за вашим посиланням, та способи виправлення пропущених конфігурацій.

Google також оголосив Калькулятор Впливу(Impact Calculator). Він надаватиме список усіх відсутніх URL-адрес, які рекламодавці можуть розглянути як можливість реалізації deep-link, а також прогнозувати пропущені конверсії за їх відсутності.

deep-link

Атрибутика Deep-Link, керована даними

Google також оголосив атрибуцію на основі даних (DDA-data-driven attribution) для “deep-linked кампаній”. За словами гіганта, це допоможе рекламодавцям зрозуміти, як конкретні кліки з веб-оголошень для мобільних пристроїв спонукали клієнтів здійснювати покупки в додатку. Результатом буде покращення рішень щодо ставок у веб-кампаніях.

https://support.google.com/google-ads/answer/10710301

https://support.google.com/google-ads/answer/10707870