Google оголосив запуск нового спільного інструменту для створення реклами. Ось що нам відомо на сьогодні!

Google оголосив запуск нового інструменту для колективної роботи над рекламою під назвою “Ads Creative Studio”, який має за мету об’єднати декілька креативних інструментів.

Ads Creative Studio матиме такі інструменти:

  • Director Mix (інструмент, що дозволяє брендам створювати відеоматеріали у великих масштабах, що раніше було доступно не всім рекламодавцям.)
  • Динамічний дисплей та інструменти створення HTML5
  • Аудіомікшер та інструменти динамічного аудіо
  • Бібліотека проектів

 

Що приносить ця зміна?

Мета полягає в тому, щоб спростити створення декількох проектів одразу.

Ads Creative Studio матиме окремі бібліотеки для матеріалів, які приймають роль основних елементів для створення рекламного проекту. Також буде доступна бібліотека проектів, над якими творці зможуть співпрацювати.

Бібліотека матеріалів впорядкує управління цими самими матеріалами. Наприклад, одна команда працює над необробленими матеріалами, тоді як інша використовує їх для створення реклами.

 

 

Або так: одна команда використовує необроблені матеріали для створення медійних оголошень, а інша використовує їх для створення оголошень на YouTube. Зберігаючи все в одному місці, стане простіше забезпечити використовування затвердженим набором об’єктів.

Для команд, що оперують у суворих правилах бренду, бренд та творчі колективи можуть віддати перевагу створенню завершених об’єктів для подальшої передачі медіа команді. Принадність цього застосунку полягає в тому, що, оскільки він є окремим від медіа-платформ та інструментів, він повинен мати низький ризик, щоб надати творчим менеджерам доступ до редагування. У такому випадку вони передаватимуть рекламу командам ЗМІ для реалізації вже після того, як вони будуть доопрацьовані.

Оголошення також будуть доступні для використання в усіх проектах після їх створення.

 

Чи можу я створювати оголошення в інтерфейсі, яким звик користуватися?

Рекламодавці все ще можуть створювати динамічні об’єкти відображення як у Display & Video 360, так і в Google Ads.

 

Розроблений для збільшення співпраці

Ads Creative Studio створена для покращення співпраці між творчими- та медіа-командами. Команди можуть вільно співпрацювати над шаблонами, впроваджувати правила проектування та вводити процеси контролю якості завдяки новому інструменту.

 

Як розміщуються оголошення?

Після створення їх можна експортувати до Google Ads, Display & Video 360 та Campaign Manager 360 для подальшого використання.

 

Майбутнє Create з Google

На додаток до нового інструменту, Google оголосив, що Create with Google об’єднався з Think with Google. Тепер усі ідеї для творців та медіа-команд будуть розміщені в одному місці.